Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny


 

Zmena termínu otvorenia Neresnice

Z technický príčin sa presúva pôvodný termín otvorenia kúpaliska Neresnica z 25. júna na 1. júla.
 
Ďakujeme za porozumenie.
viac...


 

Možný výskyt zvýšenej hlučnosti v letných mesiacoch

Počas letných a jesenných mesiacov sa letecká technika a personál Takticého krídla Sliač podieľa na prezentácii Ozbrojených síl Slovenskej republiky na domácich a medzinárodných leteckých dňoch.

viac...


 

Zmena otváracích hodín Mestských kúpeľov počas letnej sezóny - časť bazén

Oznamujeme, že otváracie hodiny Mestských kúpeľov - bazén pre verejnosť budú v mesiacoch júl a august 2016 - t. j. od 01.07.2016 do 31.08.2016 vrátane.

viac...


 

Anketa o spokojnosti občanov so službami samosprávy

APRM-Logo-cervene.jpg

Zúčastnite sa ankety o spokojnosti občanov so službami samosprávy a môžete VYHRAŤ VEČERU S PRIMÁTORKOU mesta Zvolen. Anketa sa koná v dňoch 1.-30.6.2016. Anketový lístok nájdete v júnovom čísle Zvolenských novín a na webe. Viac informácií na webovej stránke strategia.zvolen.sk.
viac...


 

VÝZVA na príspevky: Príbehy a spomienky Zvolenčanov na roky 1918 - 1989 (fotokniha)

Mesto Zvolen, Občianske združenie KUL-TUR a MY - Podpolianske noviny sa rozhodli vytvoriť ešte jeden diel knihy Príbehy a spomienky Zvolenčanov na roky 1918 - 1989. Tentokrát pôjde o spomienky v podobe fotografií. Zapojiť sa do knihy môžete aj vy svojimi vlastnými fotografiami, ktoré je potrebné zaslať do 30. septembra.

viac...


 

BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÝ ODPAD – ZELENÝ

Vážení občania Mesta Zvolen, chceme Vám pripomenúť, že od 17.3.2016 začíname s vývozom biologicky rozložiteľným odpadom – zeleným, z údržby zelene, trávnikov, záhrad, parkov, stromov a kríkov, rastlinné zvyšky zo záhrad, lístie, tráva, orezy zo stromov, šupky zo zeleniny a ovocia, plody zo záhrad.

viac...


 

Pravidlá a podmienky zberu komunálnych odpadov na území mesta Zvolen v roku 2016

Pravidlá a podmienky zberu komunálnych odpadov
na území mesta Zvolen v roku 2016

viac...


 

PODUJATIA A AKCIE

Kinozáhrada

Pozývame vás na sériu premietaní pod holým nebom pod názvom Kinozáhrada, ktoré sa uskutoční 10. - 13. júla v Parku Ľudovíta Štúra.

viac...


 

Zvolenský výtvarný salón

V piatok 1.7.2016 o 17:00 hod. sa na Starej radnici vo Zvolene uskutoční vernisáž výstavy výtvarníkov združenia ZVOLENSKÁ SEDMIČKA - ZVOLENSKÝ VÝTVARNÝ SALÓN.

viac...


 

Vivat vakácie

Pozývame vás na podujatie Vivat vakácie, neformálne stretnutie Zlatopotočanov, poslancov za VMČ Zlatý potok, Lukové, Zolnú a Bakovu jamu s pestrým sprievodným programom, ktoré sa uskutoční dňa 1. júla o 16.00 v areáli 6. ZŠ.

viac...


 

Medzinárodný hudobný festival mladých muzikantov

V nedeľu 10. júla o 16,00 h. sa v Kráľovskej sieni Zvolenského zámku uskutoční slávnostný galakoncert Medzinárodného hudobného festivalu Douzelage - Zvolen 2016.

viac...


 

Natur trh

Pozývame vás na Letný Natur trh, ktorý sa uskutoční na Námestí ušľachtilých susedov dňa 18.6. od 10.00 hod a ponúkne vám opäť výrobky remeselníkov a výrobcov, počas celého dňa je pripravený bohatý program.

viac...


 

Nórske fjordy, maľba z rokov 1870-1935

Srdečne Vás pozývame na vernisáž výstavy Nórske fjordy, maľba z rokov 1870-1935, ktorá sa uskutoční v piatok 10. 6. 2016 o 17:00 hod. v "Galérii na Tehelnej" vo Zvolene (budova Klemo).

viac...


 

Buď FIT, nielen IT

Zvolenská bežecká liga a jazdecký klub ISOKMAN vás pozývajú na ďalší zo svojich behov s názvom Buď FIT, nielen IT, ktorý sa uskutoční 2. júla na Bakovej jame.

viac...


 

Mestská cyklojazda s architektom

Pozývame vás na sériu podujatí, ktorých cieľom je mapovať cestnú a predovšetkým cyklistickú infraštruktúru mesta Zvolen Na bicykli s architektom. Prvá mestská cyklojazda sa uskutoční 19.5. o 16.00 a pôjde sa z Námestia SNP na Podborovú a Zvolen-Západ.

viac...


 

Cyklobus aj tento rok

Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko vám aj tento rok prináša cyklobus, ktorý bude jazdiť smerom zo Strieborného námestia na Malý Šturec, Kráľova studňa, Donovaly a Šachtičky. Jazdiť bude od 14.5. do 25.9.

viac...


 

Výstava kresleného humoru a karikatúr

Pozývame vás na výstavu kresleného humoru a karikatúr Stanislava Remeselníka, ktorá prebieha v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra od 2.5. počas celého leta.

viac...


 

Koncerty zahraničných speváckych zborov vo Zvolene

Pozývame vás na koncerty zahraničných speváckych zborov vo Zvolene, spoluorganizované Zvolenským speváckym zborom.

viac...


 

Zvolenská bežecká liga

Zvolen vás pozýva na šesť podujatí v rámci Zvolenskej bežeckej ligy. Viac informácií, ako aj propozície bežeckej ligy nájdete na www.behzvolen.sk

viac...


 

ÚRADNÉ OZNAMY

Oznámenie o začatí konania vo veci žiadosti o vydanie súhlasu na výrub drevín

Mesto Zvolen
Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 96001 Zvolen
 
 
 
Informácie o začatých správnych konaniach
 
Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.
 
Potvrdenie záujmu byť úča ...viac...


 

Žiadosť o zmenu rozhodnutia č. Výruby 3799/2015-5 roh.1 z 19.1.2016

Mesto Zvolen
Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 96001 Zvolen
 
 
 
Informácie o začatých správnych konaniach
 
Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.
 
Potvrdenie záujmu byť úča ...viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka