Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

PLÁN AKTIVAČNÝCH PRÁC 30. TÝŽDEŇ 2016

Pondelok   25.07.2016
CMZ Východ  : zbieranie komunálneho odpadu na trávnatých plochách od
                           hranice hlavnej cesty (ul. Prachatická) po garáže, vrátane vyčistenia
                           živého plotu v celej dĺžke výsadby                   
                            
 Zlatý Potok    :  zbieranie komunálneho odpadu na trávnatých plochách od hranice
                           h ...viac...


 

OZNAM o poskytovaní potravinových balíčkov

Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny Bratislava poskytuje potravinové balíčky na základe zoznamov vybraných kategórií konečných príjemcov. 

Distribútorom potravinových balíčkov vo Zvolene je Charita Sv. Alžbety za súčinnosti Mesta Zvolen.

 

viac...


 

Pozor na klamlivé zľavy od podomových predajcov!

Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s. upozorňuje na aktivity podomových predajcov, ktorí sa vydávajú za jej zamestnancov. Zákazníkom tvrdia, že je potrebné podpísať novú zmluvu, pričom sa podmienky nemenia, čo však nie je pravda. Občanom poskytujú zavádzajúce informácie a lákajú ich na klamlivé zľavy. 

viac...


 

Oznam o verejnom pripomienkovaní akčného plánu mesta Zvolen

APRM-Logo-cervene.jpg

Mesto Zvolen oznamuje verejnosti, že v období 13. 7. – 3. 8. 2016 sa uskutoční verejné pripomienkovanie Akčného plánu mesta Zvolen. Dokument a formulár na podanie pripomienok nájdete na webovej stránke .
viac...


 

Čo s prebytkami výroby

Vážení občania, radi by sme vás informovali, že máte možnosť predať svoje prebytky výroby prostredníctvom internetu.
Toto môžete po registrácii vykonať bezplatne na webovej stránke www.slovenskyvyrobca.sk v kategórii „Prebytky občanov miest a obcí Slovenska“.
 
viac...


 

Školy prekvapili REKORDOM ! Viac ako 103 ton papiera a plastov vyzbierali žiaci škôl vo Zvolene a okolí v školskom roku 2015/2016

Aj tento školský rok môžeme hovoriť o rekorde v množstve vyzbieranej druhotnej suroviny na školách a škôlkach vo Zvolene a okolí. Obdivuhodné výsledky sú naším spoločným vysvedčením a sme radi, že triedenie odpadu má u škôl takúto podporu a deti tak získavajú návyky v triedení odpadu.

viac...


 

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny


 

Možný výskyt zvýšenej hlučnosti v letných mesiacoch

Počas letných a jesenných mesiacov sa letecká technika a personál Takticého krídla Sliač podieľa na prezentácii Ozbrojených síl Slovenskej republiky na domácich a medzinárodných leteckých dňoch.

viac...


 

Zmena otváracích hodín Mestských kúpeľov počas letnej sezóny - časť bazén

Oznamujeme, že otváracie hodiny Mestských kúpeľov - bazén pre verejnosť budú v mesiacoch júl a august 2016 - t. j. od 01.07.2016 do 31.08.2016 vrátane.

viac...


 

VÝZVA na príspevky: Príbehy a spomienky Zvolenčanov na roky 1918 - 1989 (fotokniha)

Mesto Zvolen, Občianske združenie KUL-TUR a MY - Podpolianske noviny sa rozhodli vytvoriť ešte jeden diel knihy Príbehy a spomienky Zvolenčanov na roky 1918 - 1989. Tentokrát pôjde o spomienky v podobe fotografií. Zapojiť sa do knihy môžete aj vy svojimi vlastnými fotografiami, ktoré je potrebné zaslať do 30. septembra.

viac...


 

BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÝ ODPAD – ZELENÝ

Vážení občania Mesta Zvolen, chceme Vám pripomenúť, že od 17.3.2016 začíname s vývozom biologicky rozložiteľným odpadom – zeleným, z údržby zelene, trávnikov, záhrad, parkov, stromov a kríkov, rastlinné zvyšky zo záhrad, lístie, tráva, orezy zo stromov, šupky zo zeleniny a ovocia, plody zo záhrad.

viac...


 

Pravidlá a podmienky zberu komunálnych odpadov na území mesta Zvolen v roku 2016

Pravidlá a podmienky zberu komunálnych odpadov
na území mesta Zvolen v roku 2016

viac...


 

PODUJATIA A AKCIE

ATELIÉR POD NOSOM

V piatok 29.7.2016 o 15:00 hod. sa na Námestí SNP ("pri fontáne") vo Zvolene uskutoční už tradičná akcia ATELIÉR POD NOSOM.

viac...


 

KlaJazzRom

Pozývame Vás na slávnostný koncert "KlaJazzRom," ktorý sa uskutoční dňa 05.08.2016 o 19.00 hod. v Kráľovskej sieni Zvolenského zámku.

viac...


 

Summer Gospel Tour 2016


 

More//Than//Fest 2016

Pozývame vás na festival prevažne metalových kapiel More//Than//Fest 2016, ktorý sa koná 19. a 20. augusta na futbalových ihriskách vo Zvolenskej Slatine.

viac...


 

COUNTRY ZÁHRADA 2016

Pozývame Vás dňa 19. augusta o 18.00 hod. pozvali do parku Ľ. Štúra vo Zvolene, kde sa bude konať už 9. ročník Zvolenského festivalu COUNTRY ZÁHRADA.

viac...


 

Jogagust vo Fun zóne

Zmeňte AU na JOGA a užite si JOGAgust vo Fun zóne. Cvičiť sa bude každú augustovú stredu ráno o 7.00. Vstupné je dobrovoľné (1 €).

viac...


 

Ľudia z rodu Rómov

Pozývame vás na festival Ľudia z rodu Rómov, ktorého cieľom je propagovať rómsku kultúru a tradície. Uskutoční sa v termíne od 3. do 6. augusta v Banskej Bystrici a vo Zvolene.

viac...


 

Majstrovstvá Slovenska v pilotovaní vysokorýchlostných padákov 2016

Pozývame vás na Majstrovstvá Slovenska v pilotovaní vysokorýchlostných padákov 2016, nultý ročník. Uskutočnia sa 30. júla na letisku v Očovej.

viac...


 

4. ročník Letného kina SNG

Slovenská národná galéria Zvolenský zámok pre vás pripravila 4. ročník Letného kina SNG na nádvorí Zvolenského zámku.

viac...


 

Stačí chcieť, stačí mať rád

Pozývame vás na výstavu Stačí chcieť, stačí mať rád - 25 rokov DSS Symbia, ktorá potrvá od 12. júla do 26. augusta v Lesníckom a drevárskom múzeu.

viac...


 

Mestská cyklojazda s architektom

Pozývame vás na sériu podujatí, ktorých cieľom je mapovať cestnú a predovšetkým cyklistickú infraštruktúru mesta Zvolen Na bicykli s architektom. Prvá mestská cyklojazda sa uskutoční 19.5. o 16.00 a pôjde sa z Námestia SNP na Podborovú a Zvolen-Západ.

viac...


 

Cyklobus aj tento rok

Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko vám aj tento rok prináša cyklobus, ktorý bude jazdiť smerom zo Strieborného námestia na Malý Šturec, Kráľova studňa, Donovaly a Šachtičky. Jazdiť bude od 14.5. do 25.9.

viac...


 

Výstava kresleného humoru a karikatúr

Pozývame vás na výstavu kresleného humoru a karikatúr Stanislava Remeselníka, ktorá prebieha v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra od 2.5. počas celého leta.

viac...


 

Zvolenská bežecká liga

Zvolen vás pozýva na šesť podujatí v rámci Zvolenskej bežeckej ligy. Viac informácií, ako aj propozície bežeckej ligy nájdete na www.behzvolen.sk

viac...


 

ÚRADNÉ OZNAMY

Oznámenie o stavebnom konaní stavby pod názvom: Stavebné úpravy v byte č. 13 vo vchode č. 37 bytového domu súp. č. 716 na ul. Nográdyho, Zvolen

M E S T O  Z V O L E N
spoločný obecný úrad - odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen
 
Č. j.:
SÚ 2404/2016-Hr
 
Zvolen, dňa 21.7.2016
Vybavuje:
Tel.:
Ing. Zita Hriňová
045/5303 285
 
 
 
...viac...


 

OZNAM „Ekologizácia kombinovanej výroby elektriny a tepla vo Zvolenskej teplárenskej, a.s.“ – zmena navrhovanej činnosti.

Okresný úrad Zvolen, odbor starostlivosti o životné prostredia vo Zvolene v zmysle § 29 ods. 6 zákona NR SR č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a  zmene a doplnení niektorých zákonov, doručil na Mestský úrad Zvolen zmenu navrhovanej činnosti „Ekologizácia kombinovanej výroby elektriny a tepla vo Zvolenskej teplárenskej a.s.“, navrhovateľ: Zvolenská teplárenská, a.s., Lučenecká cesta 25, 961 50 Zvolen. Na základe uvedeného ...viac...


 

Oznámenie o začatí konania vo veci žiadosti o vydanie súhlasu na výrub drevín

Mesto Zvolen
Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 96001 Zvolen
 
 
 
Informácie o začatých správnych konaniach
 
Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.
 
Potvrdenie záujmu byť úča ...viac...


 

Oznámenie o spojenom územnom a stavebnom konaní stavby pod názvom: Elektrické NN prípojky pre 12 chatiek Záhradkárska osada Hrčkov Jarok č. 3, Zvolen

M E S T O  Z V O L E N
spoločný obecný úrad - odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen
 
Č. j.:
SÚ 2239/2016-2-ozn.Po
 
Zvolen, dňa 18.07.2016
Vybavuje:
Tel.:
Ing. Soňa Poláčiková
045/5303 223
 
 
 < ...viac...


 

Oznámenie o stavebnom konaní stavby pod názvom: „SARVAŠKA – NAD KASÁRŇAMI, SEKTOR B, inžinierska výstavby územia pre IBV“

M E S T O   Z V O L E N
spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie Slobody 22, 960 01 Zvolen
Č.j.: SÚ 2102/2016/1-ozn.                                                                                    Zvolen 15.07.2016
Vybavuje: PhDr. Šalát Ján
č.t.:045/5303273
V e r e j n á    v y h l á š k a
OZNÁMENIE o začatí stavebného konania
 
SARVAŠKA, spol. s r.o., Pribin ...viac...


 

Stavebné povolenie stavby pod názvom: Rekonštrukcia miestnej komunikácie v ulici Tulská vo Zvolene

M E S T O  Z V O L E N
spoločný obecný úrad - odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen
 
Č. j.:
SÚ 487/2016-4-rozh.Po
 
Zvolen, dňa 11.07.2016
 
Vybavuje:
Tel.:
Ing. Soňa Poláčiková
045/5303 223
 
 < ...viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka