Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Pošta Zvolen 2 - oznámenie o zmene hodín pre verejnosť

Oznamujeme Vám, že s účinnosťou od 1.8.2019 dochádza na podávacej pošte Zvolen 2 k zmene hodín pre verejnosť.

viac...


 

Nová turistická atrakcia - Zvolenská veža

Zvolenská veža - tabuľa 2019.jpgKaždý deň, až do konca septembra ponúka Mesto Zvolen pre obyvateľov a návštevníkov mesta novú turistickú atrakciu – Zvolenskú vežu. Chceli by ste vidieť mesto Zvolen a jeho okolie z výšky? Navštívte Informačné centrum v Starej radnici na adrese Námestie SNP 21/31 a dohodnite si návštevu Zvolenskej veže.

viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii.

viac...


 

Štúdia revitalizácie Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku. Viac informácií v projektovej dokumentácii.

viac...


 

PODUJATIA A AKCIE

XXVII. NÁRODNÝ VÝSTUP NA PUSTÝ HRAD

Výstup na Pustý hrad 2019.jpgMesto Zvolen, Zvolenské kultúrne centrum, Matica slovenská a OZ Štúrov Zvolen vás pozývajú na turistické a vlastivedné podujatie XXVII. NÁRODNÝ VÝSTUP NA PUSTÝ HRAD.

viac...


 

BAŽANT KINEMATOGRAF

Bažant 2019.jpgDovoľte, aby sme Vás pozvali na BAŽANT KINEMATOGRAF. Začíname  28. 8. 2019 o 20.30 hod. na Námestí SNP - pri fontáne.

viac...


 

Zvolenské hudobné povstanie

Zvolenské hudobné povstanie-2019.jpgPozývame vás dňa 27. 8. o 18:00 do Parku Ľ. Štúra na Zvolenské hudobné povstanie. 

viac...


 

Meštiansky dom 37 - 2. výročie

Plagat_3narodeniny_final.jpgPo minuloročnej prvej úspešnej oslave sviatku meštianskeho domu by sme boli radi,  ak by ste nás poctili svojou návštevou aj na druhom ročníku a pomohli nám s poriadnou oslavou aj tento rok. Slávnosť sa uskutoční 13.9.2019 v pasáži meštianskeho domu na adrese námestie SNP 37. 

viac...


 

75. výročie SNP

A3_SNP_PROGRAM_29.august.jpgÚrad vlády SR, Ministerstvo kultúry SR, Ministerstvo obrany SR, mesto Banská Bystrica a Múzeum Slovenského národného povstania pripravujú celoštátne oslavy 75. výročia Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici.

viac...


 

Olympiáda vo varení bryndzových pirohov

Olympiáda vo varení pirohov 2019-page-001.jpgPozývame vás na Olympiádu vo varení bryndzových pirohov, dňa 15. 9. 2019 na Námestie SNP. Prihlasovanie družstiev je možné do 31.8. 2019 e-mailom: mrojik@zvolen.sk.

viac...


 

Výstava obrazov Jána Maľu

mala 2019_Page_3.jpgPozývame vás na výstavu obrazov Jána Maľu, ktorú budete mať možnosť vidieť v dňoch od 5. 8.2019 do 28. 8. 2019 v priestoroch Starej radnice na Námestí SNP 31 vo Zvolene.

viac...


 

Výstava fotografií Divadelné manželstvo (v hlavných úlohách Emília Glósová a Jozef Kováč)

Plagat_Divadelne manzelstvo A4.jpg

Prvé roky zo zákulisného života Divadla JGT vo Zvolene je možné spoznávať z prvej ruky. Klasickými čierno bielymi fotografiami sú verne sprítomnené v diele herca – fotografa Jozefa Kováča. Na retro výstave uvidíte fotografie zo skúšok v provizórnych priestoroch na katolíckej fare, z ciest zájazdového divadla, z pikniku hercov na Červenom medokýši. Všetky sú autentickou výpoveďou o nadšení povojnovej doby. Čias, keď herci v krásnom prírodnom prostredí neváhajú pristaviť zájazdový autobus a zahrať si epizódu uveličenia krajinou.

Výstava je sprístupnená v Podpolianskom osvetovom stredisku Zvolen, Bystrický rad č. 1 v pracovné dni medzi 8.00 - 15.00 hod. do 30.augusta 2019.

Koncepcia: Zora Myslivcová

viac...


 

Športové podujatia júl - august

Citylight - sportove akcie júl 2019-1163x1745.jpgV mesiacoch júl a august vás pozývame na tieto športové podujatia v meste Zvolen.

viac...


 

Podujatia júl - august

Citylight Mesacny plagat júl-august 2019 - 1163x1745mm.jpgV mesiacoch júl a august vás pozývame na tieto podujatia v meste Zvolen.

viac...


 

Zelené podujatia 2019

Zelené podujatia 2019-page-001.jpgPozývame vás na Zelené podujatia 2019.

viac...


 

ÚRADNÉ OZNAMY

ÚRADNÁ TABUĽA

Mesto Zvolen v rámci elektronizácie služieb verejnosti, realizovalo integráciu na poskytované služby Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS). V rámci tejto integrácie sa zaviazalo pre využívanie Centrálnej úradnej elektronickej tabuľe (CUET).

Priamy prístup na dokumenty publikované Mestom Zvolen je možný prostredníctvom elektronickej služby Elektronická úradná tabuľa.

Prístup na Centrálnu úradnú elektronickú tabuľu je možný aj na stránkach www.slovensko.sk, kde po výbere „elektronická úradná tabuľa“ prostredníctvom tlačidla umiestneného na titulnej stránke portálu bude návštevník presmerovaný na úvodnú stránku CUET. Tu môže definovať vlastné výberové kritéria.

Informácie a úradné dokumenty zverejnené orgánmi verejnej moci na Centrálnej úradnej elektronickej tabuli sú dostupné pre verejnosť, pričom nevyžadujú od používateľov prihlásenie sa na portál.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test