Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Jesenný zber biologicky rozložiteľného odpadu

eseň je obdobím, kedy naše okolie hrá všetkými farbami. Jeseň je tiež neodmysliteľne spojená s intenzívnym padaním lístia a sezónnymi prácami v záhrade, pri ktorých vzniká väčšie množstvo biologicky rozložiteľného odpadu -  bioodpadu (BRO).

viac...


 

Zápisnica z výsledkov komunálnych volieb 2018 vo Zvolene

V prílohe správy nájdete zápisnicu mestskej volebnej komisie o výsledku volieb v meste vo voľbách do orgánov samosprávy obcí a miest, 10. novembra 2018 vo Zvolene.

viac...


 

Oznam - Mestské kúpele

Oznamujeme, že dňa 17.11. bude celá plaváreň zatvorená.

viac...


 

Otváracia doba zberných dvorov počas štátnych sviatkov

Z dôvodu štátneho sviatku bude zberný dvor na ulici Lieskovská cesta 15  dňa 17.11.2018 (sobota) zatvorený.

viac...


 

V Banskobystrickom kraji opäť hľadáme výnimočných dobrovoľníkov - nominácie na ocenenie Srdce na dlani

Poznáte vo svojom okolí človeka, ktorý dobrovoľne, bez nároku na akýkoľvek honorár venuje svoju energiu, svoj čas, svoje vedomosti a schopnosti v prospech iných alebo celej spoločnosti? Človeka, ktorý robí skvelé veci a celkom nezištne a obetavo pomáha iným?

viac...


 

Dotazník o využití objektu budovy bývalého Gymnázia Mateja Bela - zapojte sa

Budova bývalého gymnázia na najväčšom zvolenskom sídlisku Sekier získala svoje nové využitie. Predseda samosprávneho kraja Ján Lunter spolu s primátorkou mesta Zvolen Lenkou Balkovičovou otvorili zrekonštruovanú telocvičňu.

Sprístupnenie telocvične je prvou fázou revitalizácie budovy a pozemkov bývalého gymnázia Mateja Bela na Okružnej ulici vo Zvolene. Budovu gymnázia zatvorili za bývalého vedia Banskobystrického samosprávneho kraja v ...viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského - pozvánka na stretnutie

Document-page-001.jpgMesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii. Zároveň vás pozývame na stretnutie, na ktorom sa bude o návrhu a novej podobe parku diskutovať. Stretnutie sa uskutoční 17. 10. o 16.00 v Parku Višňovského pri pancierovom vlaku.

viac...


 

Štúdia revitalizácie Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku a stretnutie s obyvateľmi Zlatého potoka

Pozývame vás na diskusiu k projektu revitalizácie Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku, ktoré sa uskutoční 23.8. o 17.00 na amfiteátri v parku. V prípade zlého počasia v klube dôchodcov na M. Rázusa 16. Na tomto stretnutí radi privítame vaše názory a pripomienky k štúdii revitalizácie. 

viac...


 

Prieskum potrieb mladých ľudí vo Zvolene 2018

V roku 2018 sa Mesto Zvolen v spolupráci so Združením Slatinka, CVČ Domino a Krajskou knižnicou Ľudovíta Štúra zúčastnilo projektu Europe goes local Iuventy – Slovenského inštitútu mládeže. Výstupom z tohto projektu bol okrem iného aj Prieskum potrieb mladých ľudí vo Zvolene.

viac...


 

Zhotovovanie fotografií a záznamov z podujatí pod gesciou mesta

Dovoľujeme si Vás touto cestou informovať a upozorniť, že na akciách organizovaných mestom Zvolen alebo uskutočňovaných pod jeho gesciou, môžu byť zhotovované záznamy zvukového, obrazového alebo zvukovoobrazového charakteru, ktoré môžu byť následne využívané na prezentáciu príslušných akcií, prípadne samotného mesta Zvolen.  

viac...


 

PODUJATIA A AKCIE

Literárny podvečer so spisovateľom Gustávom Murínom

Murínplagát.jpgBanskobystrický samosprávny kraj a Krajská knižnica Ľ. Štúra vás pozývajú na literárny podvečer so spisovateľom Gustávom Murínom.

viac...


 

Prednáška o výskume na Pustom hrade, Peťuši a Môťovej v roku 2018

PUSTY_HRAD_2018_prednaska kniznica.jpgPozývame vás na prezentáciu výskumov na Pustom hrade, Peťuši a Môťovej v roku 2018.

viac...


 

VIANOČNÉ TRHY ZÁHREB

Vianočné trhy Záhreb 2018.jpgV dňoch 7. a 8. 12. vás pozývame na najkrajšie Vianočné trhy v Európe v Záhrebe. 

viac...


 

ZÓNA BEZ PEŇAZÍ

plagat zbp 2018.jpgZdruženie Slatinka a Komunitné centrum ROMANO JILO vás pozývajú na predvianočnú výmennú burzu v SOBOTU 24.11.2018 14:00 – 17:00 v komunitnom centre ROMANO JILO (bývalé kasárne na Balkáne) - ZÓNA BEZ PEŇAZÍ.

viac...


 

Deň otvorených dverí - Javor 2018“ na SOŠ drevárskej vo Zvolene

pozvanky_javor-page-001.jpgPozývame vás na Deň otvorených dverí - Javor 2018“ na SOŠ drevárskej vo Zvolene, Lučenecká cesta (hneď vedľa spoločnosti Bučina DDD) dňa 7. decembra 2018 v čase medzi 08:00 - 12:00 h.

viac...


 

Noc divadiel

ND 2018 copy.jpgPozývame vás na podujatie Noc divadiel, ktoré sa uskutoční na Starej radnici dňa 17.11.2018.

viac...


 

43. ročník výstavy umeleckých fotografií členov Zväzu slovenských fotografov

zsf.JPGPozývame vás na "43. ročník výstavy umeleckých fotografií členov Zväzu slovenských fotografov". Výstava sa bude konať od 07.11.18 do 30. 11.18 v Starej radnici.

viac...


 

Koncert Jano Svetlan Majerčík

18.11-1-page-001.jpgPozývame vás na koncert pesničkára Jana Svetlan Majerčíka.

viac...


 

Výstava fotografií hEle: Dvojjediná

Hele.jpgPozývame vás na vernisáž výstavy fotografií s názvom "hEle: Dvojjediná" autorky Heleny Lichej Zábranskej, ktorá sa bude konať v stredu 03.10.2018 o 16,30 hod. v Starej radnici vo Zvolene.

viac...


 

Výstava Dedičstvo Karola Veľkého

Karol Veľký-page-001.jpgPozývame vás na jedinečnú výstavu Dedičstvo Karola Veľkého, ktorá sa uskutoční v termíne 14. 9. - 9. 12. v SNG  Zvolenský zámok.

viac...


 

Filmový skoro klub

fsk_plagat.jpgFilmový skoro klub vás pozýva na piatkové projekcie.

viac...


 

Zelené podujatia 2018

Zelené podujatia 2018.jpgMesto Zvolen je lesnícke a zelené mesto. Počas roka sa v spolupráci s partnermi koná množstvo podujatí, na ktoré vás touto cestou pozývame.

viac...


 

ÚRADNÉ OZNAMY

Informácia o začatých správnych konaniach podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny

Mesto Zvolen
Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 96001 Zvolen
 
Informácie o začatých správnych konaniach
 
Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.
 
Potvrdenie záujmu byť účastníkom v konkrétno ...viac...


 

Informácia o začatých správnych konaniach podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny

Mesto Zvolen
Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 96001 Zvolen
 
Informácie o začatých správnych konaniach
 
Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.
 
Potvrdenie záujmu byť účastníkom v konkrétno ...viac...


 

Zverejnenie podľa § 58a ods. 3 stavebného zákona

M E S T O Z V O L E N
spoločný obecný úrad - odbor stavebnej správy
Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen
Č. j.: SÚ 2075/2018-Hr                                                                                                 Zvolen, dňa 25.7.2018
Vybavuje: Ing. Zita Hriňová                                                                                         Tel.:045/5303 161
 
 

Mesto Zvolen, ako sta ...viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test