Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Žiadosti o dotácie na rok 2020 sa prijímajú do 30. septembra 2019. Žiadosť je potrebné predložiť v písomnej, aj v elektronickej podobe.

ŽIADOSŤ vrátane príloh v zmysle VZN č. 179 je potrebné predložiť v písomnej podobe v DVOCH vyhotoveniachdo 30.09.2019.
 
Vzhľadom na pripravovanú elektronizáciu podávania žiadostí o dotáciu, Mesto Zvolen pripravilo skúšobnú testovaciu verziu podávania žiadostí o dotáciu cez portál: https: //zvolen.egrant.sk
Prosíme žiadateľov o dotáciu, aby spolu s písomnou žiadosťou vyplnili aj elektronickú žiadosť o dotáciu prostredníctvom ...viac...


 

MIMORIADNA ZMENA CESTOVNÉHO PORIADKU V MHD ZVOLEN

Oznamujeme obyvateľom mesta Zvolen a cestujúcej verejnosti, že dňa 15. 09. 2019 vstúpi do platnosti  mimoriadna zmena cestovného poriadku  v MHD Zvolen. 
 
Zmena CP sa týka len liniek č. 2, 3, 5, 6, 9, 10 a 15. Rozsah zmien je uvedený v pripojenom prehľade CP dotknutých liniek. Cestovný poriadok ostatných liniek MHD Zvolen ostáva nezmenený.
Príloha:  cestovný poriadok dotknutých liniek a  popis zmien  v MHD Zvolen
     ...viac...


 

Odpredaj prebytočného majetku - motorové vozidlo

Mesto Zvolen predáva prebytočný majetok – osobné motorové vozidlo, ktoré je zaradené na Mestskej polícii Zvolen KIA SORENTO 2.5 CRDi VGT LX.
pozn. motorové vozidlo je odhlásené a nepojazdné (vyžaduje opravu).
viac...


 

ZMENA CESTOVNÝCH PORIADKOV A TARIFNÝCH PODMIENOK V MHD ZVOLEN

Oznamujeme obyvateľom mesta Zvolen a cestujúcej verejnosti, že dňa 01. 09. 2019 vstúpia do platnosti nové cestovné poriadky a zmeny tarifných podmienok  v MHD Zvolen.

viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii.

viac...


 
Položky 1-5 z 15

PODUJATIA A AKCIE

Zvolenské podzámčie

Divadelné podzámčie-2019 ---1-1.png

Ak ste fanúšikmi pouličného divadla a hudby, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť DIVADELNÉ PODZÁMČIE už tento piatok v Parku Ľudovíta Štúra.
viac...


 

Deň srdca

Deň srdca_2019-1-1.png

Ako každý rok sa aj v tomto roku uskutoční kampaň MOST „Spolu chránime vaše srdcia“, ktorej cieľom je zvýšiť informovanosť vedúcu k lepšiemu zdravotnému stavu obyvateľstva v oblasti kardiovaskulárneho zdravia. 
V mesiaci september sa realizuje edukačná činnosť na podporu tohto cieľa s vyvrcholením počas „Dňa srdca“, ktorý sa uskutoční 26. septembra 2019
viac...


 

Zvolenský jarmok

Zvolenský jarmok jeseň 2019.jpg

Aj tento rok vás srdečne pozývame na Zvolenský jesenný jarmok, ktorý sa bude konať od 20.09. do 21.09.2019 na Námestí SNP vo Zvolene.
viac...


 

Pozvánka na turistické podujatie vo Veporských vrchoch

Pozvánka na turistiku - Veporské vrchy.jpg

Pozývame vás na turistické podujatie vo Veporských vrchoch, ktoré sa uskutoční dňa 28.09.2019. Viac informácií nájdete v priloženej pozvánke.
viac...


 

Zelené podujatia 2019

Zelené podujatia 2019-page-001.jpgPozývame vás na Zelené podujatia 2019.

viac...


 
Položky 1-5 z 15

ÚRADNÉ OZNAMY

ÚRADNÁ TABUĽA

Mesto Zvolen v rámci elektronizácie služieb verejnosti, realizovalo integráciu na poskytované služby Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS). V rámci tejto integrácie sa zaviazalo pre využívanie Centrálnej úradnej elektronickej tabuľe (CUET).

Priamy prístup na dokumenty publikované Mestom Zvolen je možný prostredníctvom elektronickej služby Elektronická úradná tabuľa.

Prístup na Centrálnu úradnú elektronickú tabuľu je možný aj na stránkach www.slovensko.sk, kde po výbere „elektronická úradná tabuľa“ prostredníctvom tlačidla umiestneného na titulnej stránke portálu bude návštevník presmerovaný na úvodnú stránku CUET. Tu môže definovať vlastné výberové kritéria.

Informácie a úradné dokumenty zverejnené orgánmi verejnej moci na Centrálnej úradnej elektronickej tabuli sú dostupné pre verejnosť, pričom nevyžadujú od používateľov prihlásenie sa na portál.

viac...


 
Položky 1-5 z 15


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test