Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Zapojte sa do prieskumu Spokojnosť občanov so službami samosprávy

PRMZV - logo s okrajom.jpg

Spokojnosť občanov so službami samosprávy v podobe "vysvedčenia" zisťuje samospráva mesta Zvolen od roku 2014. Zaujíma nás, ako hodnotíte súčasnú situáciu a zmeny v meste. Zapojte sa do prieskumu, Vaše odpovede budú vyhodnotené anonymne. Výsledky prieskumu budú zverejnené na webovej stránke a poslúžia ako spätná väzba na prácu samosprávy. Veríme, že si nájdete čas a dotazník vyplníte. Váš názor nás zaujíma!
Mestský úrad Zvolen
Elek ...viac...


 

Uzávierka rodinnej cyklocestičky Zvolen-Sliač počas kosby ochrannej hrádze rieky Hron

Oznamujeme cyklistickej verejnosti, obyvateľom a návštevníkom mesta Zvolen, že z dôvodu vykonávania  kosby ochrannej hrádze rieky Hron, ktorú bude realizovať správca toku Slovenský vodohospodársky podnik, š.p., OZ B. Bystrica, Správa povodia horného Hrona, Stráž 11, 960 07 Zvolen, bude rodinná  cyklocestička  v úseku A: Zvolen-Sliač obojsmerne uzatvorená pre verejnosť nasledovne:

viac...


 

Čiastočná uzávierka cesty I/16 na mostoch ev.č. 50-177 a 50-178 Zvolen

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v termíne od 9,00 hod. dňa 9.mája (štvrtok) do 7.júna 2019, 12,00 hod. (piatok) bude čiastočná uzávierka cesty I/16 v úseku mostov ev.č. 50-177 a 50-178 Zvolen z dôvodu výmeny mostných záverov typu 3W. Mosty ev.č. 50-177 a 50-178 sa nachádza na ceste I/16 v km 233,860 a 234,500 medzi križovatkami Zvolen (I/16 a I/66) a  Zvolen (I/16 a III/2453).

viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii.

viac...


 

Štúdia revitalizácie Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku. Viac informácií v projektovej dokumentácii.

viac...


 

PODUJATIA A AKCIE

Medzinárodný deň detí 2019

MDD 2019.jpgPozývame vás dňa 2. júna na Námestie SNP vo Zvolene, kde sme pre vás pripravili pestrý kultúrny program v rámci Medzinárodného dňa detí 2019. Zároveň vás pozývame aj na cestu rozprávkovým chodníkom na Pustý hrad.

viac...


 

Zlaté dno

ZLATÉ DNO-2019.jpgPozývame vás dňa 25. mája na sídlisko Zlatý potok na III. ročník podujatia Zlaté dno  - stretnutie s remeslom.

viac...


 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ BIOSFÉRICKEJ REZERVÁCIE POĽANA

DOD_LM_finalverzia.jpgPozývame vás na regionálne podujatie DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ BIOSFÉRICKEJ REZERVÁCIE POĽANA. Podujatie sa uskutoční na amfiteátri v Detve v sobotu 1. 6. 2019 v čase od 11:30 do 22:00 hod.

viac...


 

Základná umelecká škola Nádvorná pozýva na Deň otvorených dverí a prijímacie skúšky

DOD a PS 2019 web.jpgZákladná umelecká škola Nádvorná pozýva na Deň otvorených dverí a prijímacie skúšky

viac...


 

Výstava fotografií v Starej radnici

ARTsohl výstava 2019.jpgTvorivá skupina ARTsohl vás pozýva na výstavu fotografií v priestoroch Starej radnice.

viac...


 

DNI MESTA 2019

Dni mesta 2019.jpgDovoľte, aby sme Vás dňa 24. - 25. mája pozvali na Námestie SNP vo Zvolene, kde sme pre Vás pripravili pestrý kultúrny program v rámci DNÍ MESTA  2019.

viac...


 

The Dire Straits Experience

Dire Straits plagat A2 NAHLAD.jpgPozývame vás na podujatie The Dire Straits Experience,ktoré sa bude konať 27.7. v RATES ARENA Zvolen.

viac...


 

Bosé nohy v parku

BNVP_A3_ZVOLEN_nahlad.jpgPozývame vás dňa 26.5. do DK Podborová na skvelú komédiu o manželstve, medových týždňoch, ale aj o tom, čo sa deje, keď vám do bytu začne padať sneh, či vaša matka znovu zahorí láskou.

viac...


 

Svetový týždeň rešpektu k pôrodu

FB_A5_grafika_Svetovy_tyzden_porodu_2019.jpgDňa 25.5. vás pozývame na Zvolen Západ do priestorov o. c. OKO na festival o tehotenstve, pôrode a materstve - Svetový týždeň rešpektu k pôrodu.

viac...


 

Podujatia máj

Kalendár podujatí máj 2019-page-001.jpgV mesiaci máj vás pozývame na tieto podujatia v meste Zvolen.

viac...


 

FILMOVÝ SKORO KLUB

FSK Apríl - jún.jpgFilmový skoro klub vás pozýva na premietanie filmov do Starej radnice.

viac...


 

Zelené podujatia 2019

Zelené podujatia 2019-page-001.jpgPozývame vás na Zelené podujatia 2019.

viac...


 

ÚRADNÉ OZNAMY

ÚRADNÁ TABUĽA

Mesto Zvolen v rámci elektronizácie služieb verejnosti, realizovalo integráciu na poskytované služby Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS). V rámci tejto integrácie sa zaviazalo pre využívanie Centrálnej úradnej elektronickej tabuľe (CUET).

Priamy prístup na dokumenty publikované Mestom Zvolen je možný prostredníctvom elektronickej služby Elektronická úradná tabuľa.

Prístup na Centrálnu úradnú elektronickú tabuľu je možný aj na stránkach www.slovensko.sk, kde po výbere „elektronická úradná tabuľa“ prostredníctvom tlačidla umiestneného na titulnej stránke portálu bude návštevník presmerovaný na úvodnú stránku CUET. Tu môže definovať vlastné výberové kritéria.

Informácie a úradné dokumenty zverejnené orgánmi verejnej moci na Centrálnej úradnej elektronickej tabuli sú dostupné pre verejnosť, pričom nevyžadujú od používateľov prihlásenie sa na portál.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test