Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Mesto Zvolen

AKTUÁLNE OZNAMY

Otváracia doba verejných pohrebísk - cintorínov na území mesta Zvolen

Oznamujeme občanom mesta Zvolen, že otváracia doba verejných pohrebísk - cintorínov na území mesta Zvolen je nepretržitá.

viac...


 

MIMORIADNA ZMENA CESTOVNÉHO PORIADKU V MHD ZVOLEN

Oznamujeme obyvateľom mesta Zvolen a cestujúcej verejnosti, že dňa 15. 09. 2019 vstúpi do platnosti  mimoriadna zmena cestovného poriadku  v MHD Zvolen. 
 
Zmena CP sa týka len liniek č. 2, 3, 5, 6, 9, 10 a 15. Rozsah zmien je uvedený v pripojenom prehľade CP dotknutých liniek. Cestovný poriadok ostatných liniek MHD Zvolen ostáva nezmenený.
Príloha:  cestovný poriadok dotknutých liniek a  popis zmien  v MHD Zvolen
     ...viac...


 

ZMENA CESTOVNÝCH PORIADKOV A TARIFNÝCH PODMIENOK V MHD ZVOLEN

Oznamujeme obyvateľom mesta Zvolen a cestujúcej verejnosti, že dňa 01. 09. 2019 vstúpia do platnosti nové cestovné poriadky a zmeny tarifných podmienok  v MHD Zvolen.

viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii.

viac...


 

Štúdia revitalizácie Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku

Mesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku J. D. Matejovie na Zlatom potoku. Viac informácií v projektovej dokumentácii.

viac...


 
Položky 1-5 z 15

PODUJATIA A AKCIE

15. ročník medzinárodnej študentskej súťaže v dizajne nábytku a interiéru - Cena profesora Jindřicha Halabalu 2019

HALABALA.jpgPozývame vás na 15. ročník medzinárodnej študentskej súťaže v dizajne nábytku a interiéru - Cena profesora Jindřicha Halabalu 2019.

viac...


 

Rozprávkový november na Starej radnici

Rozprávky na Starej radnici 2019.jpgPozývame vás každú nedeľu od 3. novembra na Rozprávkový november na Starej radnici. Rozprávky začínajú vždy o 16:00. Predpredaj vstupeniek v Informačnom centre vo Zvolene.

viac...


 

Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet 8.ročník

plagát rodina bez cigariet 8. ročník okres celoslovenska.jpgObčianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje aj pre školský rok 2019/2020 ročník výtvarnej ďalší súťaže: Rodina bez cigariet 8. ročník.

viac...


 

Beseda „SOM RODIČ A ČO S TÝM?“

plagát.jpgSrdečne Vás pozývame na besedu „SOM RODIČ A ČO S TÝM?“.

viac...


 

Výstava fotografií - Róbert Ragan - Cesty

Citylight Výstava Ragan 2019 - 1163x1745mm.jpgPozývame vás do Starej radnice na výstavu fotografií - Róbert Ragan - Cesty. 

viac...


 

Športové podujatia vo Zvolene v mesiaci október

Citylight - sportove akcie október 2019-1163x1745.jpgPozývame vás na športové podujatia vo Zvolene v mesiaci október.

viac...


 

Zelené podujatia 2019

Zelené podujatia 2019-page-001.jpgPozývame vás na Zelené podujatia 2019.

viac...


 
Položky 1-5 z 8

ÚRADNÉ OZNAMY

ÚRADNÁ TABUĽA

Mesto Zvolen v rámci elektronizácie služieb verejnosti, realizovalo integráciu na poskytované služby Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS). V rámci tejto integrácie sa zaviazalo pre využívanie Centrálnej úradnej elektronickej tabuľe (CUET).

Priamy prístup na dokumenty publikované Mestom Zvolen je možný prostredníctvom elektronickej služby Elektronická úradná tabuľa.

Prístup na Centrálnu úradnú elektronickú tabuľu je možný aj na stránkach www.slovensko.sk, kde po výbere „elektronická úradná tabuľa“ prostredníctvom tlačidla umiestneného na titulnej stránke portálu bude návštevník presmerovaný na úvodnú stránku CUET. Tu môže definovať vlastné výberové kritéria.

Informácie a úradné dokumenty zverejnené orgánmi verejnej moci na Centrálnej úradnej elektronickej tabuli sú dostupné pre verejnosť, pričom nevyžadujú od používateľov prihlásenie sa na portál.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test