Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie termínu podania žiadostí o nájom bytu vo vlastníctve Mesta Zvolen - Unionka Vytlačiť
 

Oznámenie termínu podania žiadostí o nájom bytu vo vlastníctve Mesta Zvolen v zmysle § 2 ods. 4 písm. b) VZN č. 136 o stanovení podmienok prenajímania nájomných bytov bežného štandardu v znení zmien a doplnkov Mesto Zvolen, Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen, IČO: OO 320 439, zastúpené Ing. Lenkou Balkovičovou, primátorkou mesta, v zmysle § 2 ods. 4 písm. b) Všeobecne záväzného nariadenia mesta Zvolen Č. 136 o stanovení podmienok prenajímania nájomných bytov bežného štandardu v znení zmien a doplnkov oznamuje termín podania žiadostí o nájom 3- izbového bytu v bytovom dome na Ul. Unionka vo Zvolene.

Žiadosti o nájom bytu bežného štandardu, vrátane dokladov preukazujúcich skutočnosti uvedené v § 2 a § 3 Všeobecne záväzného nariadenia mesta Zvolen Č. 136 o stanovení podmienok prenajímania nájomných bytov bežného štandardu, je potrebné doručiť Mestu Zvolen v termíne do 28. februára 2017. 

Na žiadosti doručené Mestu Zvolen po tomto termíne sa prihliadať nebude.

Súbor na stiahnutie Oznámenie.pdf Oznámenie.pdf (359.2 kB)

 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test