Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vy rozhodujete, my pomáhameVytlačiť
 

Grantová komisia druhého ročníka programu Nadácie Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“, zložená zo zástupcov Nadácie Pontis, externých členov nominovaných Nadáciou Pontis a predstaviteľov spoločnosti Tesco a Nadácie Tesco vybrala zo 404 prihlásených žiadostí 226 projektov, ktoré postúpili do hlasovania zákazníkov. Hlasovanie začalo 8.3.2017, trvá do 4. 4. 2017 a prebieha pomocou žetónov vo všetkých obchodoch Tesco po celom Slovensku. Každá prevádzka je zaradená do niektorého z regiónov, takže projekty zo Zvolena nájdete v obchode vo Zvolene. Kompletné informácie, ako aj priebežné výsledky hlasovania budú zverejňované na webovej stránke www.tesco.sk/pomahame.

Zvolen sa uchádza o vaše hlasy na projekt:

Zvolen v Pohybe.

Projekt Zvolen v pohybe je zameraný na podporu športovania Zvolenčanov. Usporiadame sériu športových podujatí pre deti a širokú škálu Zvolenčanov. Žiacka futbalová liga, beh Zvolenská Corrida, Mini a Mama Corrida, Otvorenie cyklosezóny, Deň matiek - vystúpenie športovcov pre svoje mamičky, Evička nám ochorela - náučno výchovná hra pre deti MŠ, Futbal to je Hra pre Materské školy, Ženský beh ruží pre všetky Zvolenčanky, Zvolen Open - streetbalový turnaj na námestí SNP. Aktivity sú navrhnuté pre všetkých Zvolenčanov.


 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test