Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vy rozhodujete, my pomáhameVytlačiť
 

Grantová komisia druhého ročníka programu Nadácie Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“, zložená zo zástupcov Nadácie Pontis, externých členov nominovaných Nadáciou Pontis a predstaviteľov spoločnosti Tesco a Nadácie Tesco vybrala zo 404 prihlásených žiadostí 226 projektov, ktoré postúpili do hlasovania zákazníkov. Hlasovanie začalo 8.3.2017, trvá do 4. 4. 2017 a prebieha pomocou žetónov vo všetkých obchodoch Tesco po celom Slovensku. Každá prevádzka je zaradená do niektorého z regiónov, takže projekty zo Zvolena nájdete v obchode vo Zvolene. Kompletné informácie, ako aj priebežné výsledky hlasovania budú zverejňované na webovej stránke www.tesco.sk/pomahame.

Zvolen sa uchádza o vaše hlasy na projekt:

Zvolen v Pohybe.

Projekt Zvolen v pohybe je zameraný na podporu športovania Zvolenčanov. Usporiadame sériu športových podujatí pre deti a širokú škálu Zvolenčanov. Žiacka futbalová liga, beh Zvolenská Corrida, Mini a Mama Corrida, Otvorenie cyklosezóny, Deň matiek - vystúpenie športovcov pre svoje mamičky, Evička nám ochorela - náučno výchovná hra pre deti MŠ, Futbal to je Hra pre Materské školy, Ženský beh ruží pre všetky Zvolenčanky, Zvolen Open - streetbalový turnaj na námestí SNP. Aktivity sú navrhnuté pre všetkých Zvolenčanov.


 
 

webygroup
USD1.2299
CZK25.337
GBP0.87940
HUF312.88
PLN4.1698
HRK7.4365
RUB69.4480

Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test