Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Spúšťame výzvy na malé projekty občanov!Vytlačiť
 

mesto pre_mladych 2.jpgKrajšie priestory 2018-malý-page-001.jpgMáte nápad, ako zlepšiť život sebe aj druhým? Máte dostatok chuti ho zrealizovať? Dajte nám o svojom projekte vedieť a môžete naň získať financie. Mesto vyhlasuje výzvu "Krajšie priestory" na projekty dospelých "Mesto (pre) mladých" určenú deťom a mládeži.

Zo všetkých prihlásených projektov, ktoré občania pošlú v termíne od 1. 2. do 28. 2. 2018 na adresu mesta, vyberie odborná komisia tri projekty, ktoré získajú v prípade dospelých 500 € a v prípade mládeže 400 €. Všetky potrebné informácie ako postupovať nájdete v podmienkach priložených v prílohe. Tešíme sa na všetky vaše nápady!

TS_Mesto opäť spúšťa výzvu na malé projekty občanov TS_Mesto opäť spúšťa výzvu na malé projekty občanov.docx TS_Mesto opäť spúšťa výzvu na malé projekty občanov.docx (13.3 kB)
Podmienky súťaže Mesto (pre) mladých 2018 Podmienky súťaže Mesto (pre) mladých 2018.doc Podmienky súťaže Mesto (pre) mladých 2018.doc (63 kB)
Podmienky súťaže Krajšie priestory 2018 Podmienky súťaže Krajšie priestory 2018.doc Podmienky súťaže Krajšie priestory 2018.doc (58 kB)

 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test