Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Oznámenie o začatí konania vo veci žiadosti o vydanie súhlasu na výrub drevínVytlačiť
 

Mesto Zvolen

Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy

Námestie slobody 22, 96001 Zvolen

 

Informácie o začatých správnych konaniach

 

Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.

 

Potvrdenie záujmu byť účastníkom v konkrétnom správnom konaní je potrebné doručiť, buď písomne na adresu: Mesto Zvolen, Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy, Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen, alebo elektronicky na adresu: jtlucakova@zvolen.sk v lehote piatich pracovných dní  od zverejnenia informácie.

 

Dátum zverejnenia: 12.3.2018

 

Začaté správne konania:

 

Č.j.         1350/2018. Súkromná osoba  

Žiadosť o vydanie súhlasu na výrub smreka na 1 ks smreka , ktorý rastie pri garážach na ul. Kuzmányho nábrežie na parcele č. 1794/4  k.ú. Zvolen.  Dôvodom výrubu je poškodzovanie garáže koreňmi a korunou.  

Č.j.         1349/2018  Žiadateľ: Súkromná osoba

Žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 9 ks stromov, ktoré rastú na parcele č. 5100/1 k.ú. Zvolen na ul. Prachatická 31 vo Zvolene.  Dôvodom výrubu je ohrozovanie obyvateľov a budovy bytového domu.

Č.j.         1360/2018 Žiadateľ : Mesto Sliač

Žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 5 ks drevín na ul. B.Němcovej, Cikkerova, cintorín Rybáre a Pionierska na Sliači. Dôvodom výrubu je zlý zdravotný stav drevín a zatieňovanie bytov.


 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test