Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Deň otvorených dverí - Javor 2018“ na SOŠ drevárskej vo ZvoleneVytlačiť
 

pozvanky_javor-page-001.jpgPozývame vás na Deň otvorených dverí - Javor 2018“ na SOŠ drevárskej vo Zvolene, Lučenecká cesta (hneď vedľa spoločnosti Bučina DDD) dňa 7. decembra 2018 v čase medzi 08:00 - 12:00 h.

Čo všetko bolo, je a bude z dreva ? Od drevených stavieb a nábytku cez hudobné nástroje, hračky, či ceruzky a pastelky, až napríklad po špáradlo... V súvislosti s úžasným rozvojom technológií a materiálov všetkého druhu začne byť asi dôležité písať o tom, že drevo sa nevyrába, ale pochádza z prírody, zo stromov. Aj preto je dnes potrebné o dreve hovoriť. Nemôžeme byť bez neho, je nenahraditeľné, bohužiaľ môžeme to zistiť, až keď bude neskoro. Rovnako ako môžeme stratiť poznanie, že „remeslo má zlaté dno“. Ak máte záujem dozvedieť sa niečo o škole, ktorá učí všetko o dreve, remesle a technológii spracovania dreva, príďte sa pozrieť na jej prezentáciu učebných a študijných odborov a tiež jarmok tradičných remesiel.


 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test