Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

Informácia o začatých správnych konaniachVytlačiť
 

Mesto Zvolen

Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy

Námestie slobody 22, 96001 Zvolen

 

Informácie o začatých správnych konaniach

 

Podľa § 82 ods. 7 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov Vás upovedomuje o začatých správnych konaniach, v ktorých môžu byť dotknuté záujmy ochrany prírody a krajiny.

 

Potvrdenie záujmu byť účastníkom v konkrétnom správnom konaní je potrebné doručiť, buď písomne na adresu: Mesto Zvolen, Spoločný obecný úrad – odbor stavebnej správy, Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen, alebo elektronicky na adresu: jtlucakova@zvolen.sk v lehote piatich pracovných dní  od zverejnenia informácie.

 

Dátum zverejnenia: 4.12.2018

 

Začaté správne konania:

 

Č.j.         4962/2018: Žiadateľ: súkromná osoba

Žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 2 ks vŕby rastúcej na ul. Prachatická 18 vo Zvolene. Dôvodom výrubu je nasledovné: Na bočnej stene nášho byt. Domu sa vytvára pleseň a vŕby neprepúšťajú slnečné lúče na bytovku. Stena bytovky je stále vlhká a to vytvára podmienky pre ďalšie šírenie plesní.

Č.j.         4953/2018: Žiadateľ: súkromná osoba

Žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 3 ks jelše na parcele č. 5075/92 k.ú. Zvolen v záhradkárskej osade. Dôvodom výrubu je nasledovné: Stromy sú vysoké 25 m a sú odklonené od kolmej osi, čím ohrozujú život , zdravie a majetok osôb.

 


 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test