Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

DVORNÉ DÁMY 2019Vytlačiť
 

plagat-A3-dvorne-damy-2019-web.jpgSrdečne vás pozývam na deviaty ročník jedinečnej a najočakávanejšej výstavy v BBSK DVORNÉ DÁMY 2019.

Výstava má už deveť ročnú tradíciu a každý rok si k sebe prizývam ešte niekoľko zaujímavých umelkýň, ktoré tvoria naozaj originálne kúsky :)

Každý rok tiež robíme spoločnú zbierku pre ľudí v núdzi. Tento raz pod záštitou pani Evy Černej robíme zbierku pre 1 ročného chlapčeka Vilka z Banskej Bystrice, ktorý sa narodil s niekoľko násobným postihnutím a vyzbierané financie rodina použije na pobyt v centre ADELI. Pobyt ani terapie nie sú hradené zdravotnou poisťovňou. Zbierka trvá už vyše mesiaca a všetky vyzbierané financie spolu s Evkou slávnostne odovzdáme Vilkovým rodičom na vernisáži.

Osobne sa s nami všetkými môžete stretnúť už tento štvrtok, dňa 28. marca 2019, na Starej Radnici vo Zvolene, na VERNISÁŽI, v čase od 15 - 18 hod.


 
 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test