Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

AKTUÁLNE OZNAMY

Upútavky na oznamy

Ukončili sme prevádzku ľadovej plochy na námestí

Dovoľujeme si informovať, že z dôvodu zlého počasia, došlo 21. 2. 2017 k predčasnému ukončeniu prevádzky ľadovej plochy na námestí. Ľadová plocha slúžila verejnosti v aktuálnej zimnej sezóne od 9. decembra 2016.

 

 

Mesto Zvolen ďakuje všetkým sponzorom, ktorí svojimi príspevkami pomohli financovať jej prevádzku a verí, že návštevníci ostanú verní korčuľovaniu v centre mesta aj v budúcej sezóne.

viac...


 

Výsledok výberového konania mzdová účtovníčka


 

Zápis detí do I. ročníka v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Zvolen na školský rok 2017/2018

Podľa § 20 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene niektorých zákonov v znení neskorších predpisov  sa realizuje zápis detí do 1. ročníka ZŠ.

viac...


 

Online tlmočník pre nepočujúcich

Vážení nepočujúci občania,
dovoľujeme si Vám oznámiť, že pri návšteve nášho úradu môžete komunikovať aj prostredníctvom služby Online tlmočník. Vaše požiadavky vybavíme rýchlo a jednoducho cez Skype hovor s reálnym tlmočníkom. Službu bezplatne prinášajú spoločnosť Telekom a Nadácia Pontis, a to v pondelok, stredu a piatok v čase od 8:00 do 20:00 hod.
Online tlmočníka môžete využívať pri riešení akýchkoľvek situácií. Bližšie informác ...viac...


 

Zmena podmienok pre žiadateľov o poskytnutie dotácií z rozpočtu Mesta Zvolen

Vážení žiadatelia o poskytnutie dotácií z rozpočtu Mesta Zvolen,

dovoľujeme si Vás informovať, že v dôsledku zmeny zákona upravujúceho podmienky poskytovania dotácií z rozpočtu mesta, právnickej osobe možno poskytnúť dotáciu z rozpočtu Mesta Zvolen len vtedy, ak táto právnická osoba nemá právoplatne uložený trest zákazu prijímať dotácie alebo subvencie alebo trest zákazu prijímať pomoc a podporu poskytovanú z fondov Európskej únie.

viac...


 

Ako sa žije vo Zvolene - správa

O.Z. Slatinka v spolupráci s mestom Zvolen v roku 2016 realizovalo prieskum kvality života a potrieb Zvolenčanov. Prečítajte si správu z výsledkov.
viac...


 

Hlasovanie v ankete Najúspešnejší športovec mesta Zvolen za rok 2016 - cena verejnosti

Od 1. 2. je na FB stránke mesta (https://www.facebook.com/zvolen.mesto/?hc_ref=PAGES_TIMELINE) otvorené hlasovanie v ankete Najúspešnejší športovec mesta Zvolen za rok 2016 - ide o kategóriu cena verejnosti. Hlasovať za svojho favorita môže každý občan 1x prostredníctvom liku na sociálnej sieti do konca februára, teda do 28. 2. 2017 23:59.
Vyhlásenie výsledkov každoročnej ankety by malo byť v marci.
 
viac...


 

Oznámenie termínu podania žiadostí o nájom bytu vo vlastníctve Mesta Zvolen - Unionka

Termín podania žiadostí o nájom 3- izbového bytu v bytovom dome na Ul. Unionka vo Zvolene vo vlastníctve Mesta Zvolen je 28.02.17.

viac...


 

Mesto Zvolen ako zriaďovateľ materských škôl informuje o zápise detí do MŠ

Mesto Zvolen ako zriaďovateľ materských škôl informuje o zápise detí do MŠ:

viac...


 

Zisťovanie údajov pre štatistiku rodinných účtov - návšteva domácností

V dňoch 1. 2. 2017 - 30. 4. 2017 prebehne vo vybraných domácnostiach v meste Zvolen zisťovanie údajov pre potreby Štatistického úradu Slovenskej republiky. Bližšie informácie nájdete v priloženom liste.

Ďakujeme za pochopenie.

viac...


 

webygroup
Február 2017
USD1.0616
CZK27.021
GBP0.85145
HUF308.26
PLN4.3246
HRK7.4485
RUB61.6215

Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka