Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

AKTUÁLNE OZNAMY

Upútavky na oznamy

Lokalita Pustého hradu uzatvorená

Z dôvodu konania spoločnej poľovačky, bude dňa 16.11.2018 medzi 8:00hod. a 12:00hod. lokalita Pustého hradu z bezpečnostných dôvodov  pre verejnosť preventívne uzatvorená. Prosíme Vás o dôsledné rešpektovanie tejto uzávery. Ďakujeme za pochopenie.

viac...


 

Zápisnica z výsledkov komunálnych volieb 2018 vo Zvolene

V prílohe správy nájdete zápisnicu mestskej volebnej komisie o výsledku volieb v meste vo voľbách do orgánov samosprávy obcí a miest, 10. novembra 2018 vo Zvolene.

viac...


 

Oznam - Mestské kúpele

Oznamujeme, že dňa 17.11. bude celá plaváreň zatvorená.

viac...


 

Otváracia doba zberných dvorov počas štátnych sviatkov

Z dôvodu štátneho sviatku bude zberný dvor na ulici Lieskovská cesta 15  dňa 17.11.2018 (sobota) zatvorený.

viac...


 

V Banskobystrickom kraji opäť hľadáme výnimočných dobrovoľníkov - nominácie na ocenenie Srdce na dlani

Poznáte vo svojom okolí človeka, ktorý dobrovoľne, bez nároku na akýkoľvek honorár venuje svoju energiu, svoj čas, svoje vedomosti a schopnosti v prospech iných alebo celej spoločnosti? Človeka, ktorý robí skvelé veci a celkom nezištne a obetavo pomáha iným?

viac...


 

Dotazník o využití objektu budovy bývalého Gymnázia Mateja Bela - zapojte sa

Budova bývalého gymnázia na najväčšom zvolenskom sídlisku Sekier získala svoje nové využitie. Predseda samosprávneho kraja Ján Lunter spolu s primátorkou mesta Zvolen Lenkou Balkovičovou otvorili zrekonštruovanú telocvičňu.

Sprístupnenie telocvične je prvou fázou revitalizácie budovy a pozemkov bývalého gymnázia Mateja Bela na Okružnej ulici vo Zvolene. Budovu gymnázia zatvorili za bývalého vedia Banskobystrického samosprávneho kraja v ...viac...


 

Revitalizácia Parku Višňovského - pozvánka na stretnutie

Document-page-001.jpgMesto Zvolen v spolupráci s odborníkmi pripravuje projekt na revitalizáciu Parku Višňovského. Viac informácií v priloženom článku alebo v projektovej dokumentácii. Zároveň vás pozývame na stretnutie, na ktorom sa bude o návrhu a novej podobe parku diskutovať. Stretnutie sa uskutoční 17. 10. o 16.00 v Parku Višňovského pri pancierovom vlaku.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test