Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

PODUJATIA A AKCIE

Upútavky na oznamy

Zvolen opäť bojuje o detské ihrisko. Či ho získa, závisí od Zvolenčanov. No nielen od nich.

5c361490e2ab8656780074-page-001.jpgAj tento rok sa Zvolen zapojil do súťaže na získanie ihriska „Žihadielko“. Podľa svojich možností navrhol do súťaže pozemok na Podborovej, kde by malo ihrisko vzniknúť.

viac...


 

Thalia Teatro - Bábka ako element vo vzdelávaní

Babka_Zvolen.jpgZámerom projektu Bábka ako element vo vzdelávaní je organizácia krátkodobého intenzívneho workshopu pre odbornú verejnosť, študentov konzervatórií, stredných a vysokých škôl, súčasných i budúcich pedagógov ...

viac...


 

Made in Paper

madeinpaper 2.jpgPozývame vás na výstavu Made in Paper. Spoločný projekt Univerzity Tomáša Bati v Zlíne a Technickej univerzity vo Zvolene je koncepcným experimentom v dizajne papierového nábytku.

viac...


 

Výstava - Srnec lesný

pozvanka_Srnec_lesny.JPGLESY Slovenskej republiky, š. p., Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene pravidelne predstavuje širokej verejnosti jedného z významných zástupcov fauny našich lesov. V niekoľkoročnej sérii výstav po témach Medveď hnedý, Vlk dravý a Diviak lesný prišiel na rad najmenší zástupca čeľade jeleňovitých - Srnec lesný.

viac...


 

Zvolenský ples

2 str ZVples2019.jpgDňa 9. februára 2019 o 19:00 vás pozývame do Hotela Poľana Zvolen na 5. ročník Zvolenského plesu.

viac...


 

Silné reči - Súboj komikov

A1_Suboj_komikov (1)-page-001.jpgPozývame vás na Stand Up Comedy Show Silné reči - Súboj komikov.

viac...


 

VÝSTAVA MALIEB, KRESIEB A VTIPOV

Výstava Kováčovci 2018.jpgBRATIA MARIÁN A KAROL KOVÁČOVCI A MESTO ZVOLEN VÁS POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU MALIEB, KRESIEB A VTIPOV V STAREJ RADNICI.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test