Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

PODUJATIA A AKCIE

Upútavky na oznamy

Stretnutia s primátorkou

Milí občania,
pred štyrmi rokmi sme spolu s Vami a poslancami MsZ prešli jednotlivé mestské časti. Ukázali ste nám priamo na mieste, čo Vás trápi a čo potrebujete urobiť. Vaše podnety predstavovali základ plánovania opráv a investícií v nasledujúcich štyroch rokoch, čo sme ocenili všetci.

viac...


 

Koncert Katky Koščovej v Starej Radnici

10.4. zvolen web.jpgPozývame vás dňa 10.4. o 18:00 hod. do Starej radnice na koncert Kataríny Koščovej a Daniela Špinera.

viac...


 

Podujatia na mesiac marec

Citylight Mesacny plagat marec 2019 - 1163x1745mm.jpgPozývame vás na podujatia na mesiac marec.

viac...


 

Výstava Krása fotkou zrodená

Citylight - Výstava marec 2019-1163x1745.jpgPozývame vás na výstavu zvolenského fotografa Jozefa Fašangu s názvom "Krása fotkou zrodená". Výstava bude sprístupnená od 04. 03. 2019 do 30. 04. 2019 v Starej radnici na Nám. SNP 31 vo Zvolene.

viac...


 

Hanička a Murko - Koncertné turné JAR 2019

HaM_Zvolen_online_-.jpgPopulárne, farebné, mäkučké a priateľské bábky - malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko - vyrážajú na svoje jarné koncertné turné! Haničku a Murka poznáte aj z Detskej televízie RiK a z YouTube.

viac...


 

Výstava - Srnec lesný

pozvanka_Srnec_lesny.JPGLESY Slovenskej republiky, š. p., Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene pravidelne predstavuje širokej verejnosti jedného z významných zástupcov fauny našich lesov. V niekoľkoročnej sérii výstav po témach Medveď hnedý, Vlk dravý a Diviak lesný prišiel na rad najmenší zástupca čeľade jeleňovitých - Srnec lesný.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test