Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Zvolen
 
 

PODUJATIA A AKCIE

Upútavky na oznamy

Zvolen opäť bojuje o detské ihrisko. Či ho získa, závisí od Zvolenčanov. No nielen od nich.

5c361490e2ab8656780074-page-001.jpgAj tento rok sa Zvolen zapojil do súťaže na získanie ihriska „Žihadielko“. Podľa svojich možností navrhol do súťaže pozemok na Podborovej, kde by malo ihrisko vzniknúť.

viac...


 

UVEDENIA DO ŽIVOTA CD „DUŠAN HOLÍK - KEĎ Z OČOVEJ PÔJDEM“

Plagát.jpg.jpgPozývame vás dňa 16.1. o 17:00 do Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene na uvedenie do života CD Dušana Holíka - Keď z Očovej pôjdem. 

viac...


 

Thalia Teatro - Bábka ako element vo vzdelávaní

Babka_Zvolen.jpgZámerom projektu Bábka ako element vo vzdelávaní je organizácia krátkodobého intenzívneho workshopu pre odbornú verejnosť, študentov konzervatórií, stredných a vysokých škôl, súčasných i budúcich pedagógov ...

viac...


 

Made in Paper

madeinpaper 2.jpgPozývame vás na výstavu Made in Paper. Spoločný projekt Univerzity Tomáša Bati v Zlíne a Technickej univerzity vo Zvolene je koncepcným experimentom v dizajne papierového nábytku.

viac...


 

NOVOROČNÝ KONCERT

ZV_kapela_novorocny_koncert_2019.jpgPrvá Zvolenská dychovka vás pozýva dňa 19.1. do Divadla J. G. Tajovského na  NOVOROČNÝ KONCERT.

viac...


 

Výstava - Srnec lesný

pozvanka_Srnec_lesny.JPGLESY Slovenskej republiky, š. p., Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene pravidelne predstavuje širokej verejnosti jedného z významných zástupcov fauny našich lesov. V niekoľkoročnej sérii výstav po témach Medveď hnedý, Vlk dravý a Diviak lesný prišiel na rad najmenší zástupca čeľade jeleňovitých - Srnec lesný.

viac...


 

Zvolenský ples

2 str ZVples2019.jpgDňa 9. februára 2019 o 19:00 vás pozývame do Hotela Poľana Zvolen na 5. ročník Zvolenského plesu.

viac...


 

Silné reči - Súboj komikov

A1_Suboj_komikov (1)-page-001.jpgPozývame vás na Stand Up Comedy Show Silné reči - Súboj komikov.

viac...


 

VÝSTAVA MALIEB, KRESIEB A VTIPOV

Výstava Kováčovci 2018.jpgBRATIA MARIÁN A KAROL KOVÁČOVCI A MESTO ZVOLEN VÁS POZÝVAJÚ NA VÝSTAVU MALIEB, KRESIEB A VTIPOV V STAREJ RADNICI.

viac...


 


Deutch version
English version
Francúzska verzia
Magyar verzió
Poľská verzia
Úvodná stránka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Website Security Test